Par kompānijuPakalpojumiApdrošināšanaJautājums mumsĪpašie piedāvājumi

UniCredit Leasing dāvina grāmatas par mākslu Latvijas mākslas skolām un aicina citus uzņēmējus pievienoties iniciatīvai

Novērtējot mākslas nozīmi bērnu izaugsmē un personības attīstībā, UniCredit Leasing dāvina grāmatas par mākslu „Ainava kopā ar mazo Mulu” četru Latvijas reģionu skolām: Ludzas, Pāvilostas, Salacgrīvas un Vecumnieku mākslas skolām.

Vecumnieku mākslas skolas skolēni un skolotāja ar saņemot grāmatu dāvinājumu

Līdz ar šo izdevumu aizsākta izglītojoša mākslas grāmatu sērija bērniem par Latvijas vizuālo mākslu. Kopā iecerēts veidot četras sērijas daļas, katra būs veltīta kādam mākslas žanram: ainavai, portretam, dzīvnieku atveidojumiem mākslā un klusajai dabai. Grāmatu veidošanā tiek izmantota inovatīva pieeja – tā piedāvā apgūt latviešu mākslu, iesaistot stāstā tās lasītāju ar dažādu uzdevumu palīdzību, kas integrēti grāmatas saturā.

Pirmajā grāmatā „Ainava kopā ar mazo Mulu” lasītājiem iespēja iepazīties ar ainavas žanru un mākslas terminiem, kā arī Latvijas mākslas vēsturē nozīmīgiem ainavu gleznotājiem. Teksti veidoti kā Mulas un viņas drauga mākslinieka saruna par ainavu glezniecību, aicinot ieskatīties vērīgāk mākslas darbos. Liela grāmatas daļa ir atvēlēta praktiskiem uzdevumiem, kas ļauj bērniem aktīvi līdzdarboties, rosina paust savas pārdomas un palīdz labāk izprast mākslas darba radīšanas gaitu.

Izglītojoša mākslas grāmata bērniem „Ainava kopā ar mazo Mulu”

„Interesants ir grāmatas formāts un koncepcija – tā ir vizuāli koša, darboties un izzināt rosinoša. Augstu novērtējam, ka, veidojot grāmatu, autoru komanda ir īpaši domājusi par veidu, kā bērnos veicināt latviešu kultūras vērtību apzināšanu un priekšstatu par mākslas norisēm Latvijā un pasaulē, iekļaujot tajā ne vien interesantus faktus, bet arī praktiskus uzdevumus. Mēs apzināmies, ka mūsu nodotās un iemācītās kultūras vērtības mūsu bērniem, būs priekšnoteikums pozitīvas, radošas un izglītotas personības attīstīšanai nākotnē”, saka UniCredit Leasing Latvijas filiāles vadītāja Līga Priedīte.

UniCredit Leasing aicina arī citus uzņēmējus rast iespēju iegādāties grāmatas un dāvināt tās citām Latvijas mākslas skolām.

Grāmata tapusi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju un pateicoties Rīgas domes finansiālajam atbalstam.

Par grāmatu iegādi un to nogādāšanu mākslas skolām, lūdzu sazināties ar:

Kristīne Morozova

Talr.:+371 29110510

E-pasts: kristine@mula.lv

Informāciju sagatavoja:

Agnese Buče

Reklāmas un sabiedrisko attiecību speciāliste   

Talr.:+371 67 442 977 

E-pasts: agnese.buce@unicreditleasing.lv

  1. Lapas karte
  2. |
  3. Izstrāde: Mediaparks